لوگو ماموت

پشتیبـــــــــــانی: 02144095691
ایمیل: info@mammut.com

پشتیبـــــــــــانی: 02144095691
ایمیل: info@mammut.com

اتاق حمل بار نیسان

اتاق حمل بار نیسان

اتاق حمل بار نیسان به باکسی می‌گویند که روی شاسی نیسان سوار می‌شود.به دلیل ویژگی‌هایی نظیر مقاومت بالا، سبک بودن برای حمل و نقل کالاهای تولیدی، مواد غذایی، مصالح و ماشین آلات استفاده می‌شود.
اتاق حمل بار نیسان اتاقی به اندازه‌ی شاسی نیسان است، که روی این شاسی سوار می‌شود و از این اتاق برای حمل و نقل کالا‌های کوچک ، بین شهری و کالاهای روزانه استفاده می‌شود.
این اتاق‌ها دارای وزن کم بوده و آنتی باکتریال هستند. اتاق حمل بار نیسان ماموت دارای دیواره‌ها ، سقف و کف یک تکه هستند که باعث کاهش اتلاف انرژی می‌شوند .هنگام آسیب رسیدن به اتاق می‌توان با رزین مخصوص آن را ترمیم کرد. شرکت ماموت با استفاده از ساندویچ پانل در ساخت اتاق حمل بار نیسان توانسته کیفیت و امنیت را در کنار هم ارائه دهد.

مشخصات اتاق حمل بار نیسان ماموت

اتاق حمل بار نیسان از ساندویچ پانل دو رو ورق با عایق پلی اورتان ساخته شده است. ضخامت آن ۲۵ میکرون می‌باشد. دارای درب دو لنگه که درب عقب با ضخامت ۸۰ میلی‌متر از جنس ساندویچ پانل است. عایق بندی آن از نوع p.v.c است و این قابلیت را دارد تا مقدار قابل توجهی باعث افزایش حجم و کاهش وزن شود. ابعاد داخلی اتاق حمل بار با طول ۲۳۷۰ میلی متر و عرض ۱۷۰۰ میلی متر و ارتفاع ۱۴۰۰ میلی‌متر می‌باشد.اتاق حمل بار کامیونت به جعبه ای که بر روی کامیونت نصب می‌شود.
این جعبه قابلیت حمل مواد غذایی را دارا می‌باشد.ابعاد داخلی اتاق حمل بار کامیونت به ارتفاع ۱۸۵۰ میلی‌متر، طول ۳۱۴۰ میلی‌متر و عرض ۱۹۲۰ میلی‌متر است.از انواع آن می‌توان به باری فلزی، باری چوبی فلزی، مشبک فلزی، بالابر، تانکر، یخچال، سقف چادری، سقف فلزی و … اشاره کرد.این اتاق باید در اندازه‌های استاندارد انتخاب شود. منظور از اندازه استاندارد طول شاسی آن می‌باشد.تریلی جزء ماشین‌های سنگین که برای باربری استفاده می‌شود.بار این ماشین حدود ۱۰ تن و اجازه تردد و باربری در خارج از شهر را دارد. برای حمل بارهایی که نیاز به بسته بندی ندارند. دارای حجم بالایی هستند مانند حمل خودرو‌ها و وسیله‌های سنگین استفاده می‌شود.تریلی دارای ابعادی به طول (۱۳/۶۰-۱۰) متر و عرض (۲/۵۰-۲/۴۰) متر و ارتفاع (۱/۴۰ -۱/۷۰) می باشد.اتاق حمل بار کامیون از وسایل نقلیه است که به منظور حمل بار از آن استفاده می‌شود.

شرکت ماموت

این شرکت برای برطرف نمودن نیاز مشتریان خود هر روزه در تلاش است.درجه کیفیت محصولات خود را بالا برده است. انواع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری با بهترین و بالاترین کیفیت را تحویل دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر از اتاق حمل بار کامیون به صفحه مربوطه در سایت ساندویچ پانل ماموت مراجعه فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارشناس فروش : خانم مقدم

شماره تماس: 44033997-021
شماره همراه: 0913445-0912

کارشناس فروش: خانم صادق زاده

شماره تماس: 44095691-021
شماره همراه: 0913466-0912

کارشناس فروش: خانم سبحانی

شماره تماس: 44074760-021
شماره همراه: 0913455-0912

کارشناس فروش: خانم خدایار

شماره تماس: 44079714-021
شماره همراه: 0913447-0912